Вітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 14:38

Шановні депутати місцевих рад та працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значущість існування цього важливого інституту місцевої демократії.

Це свято людей, яких обирає суспільство. Становлення нашої країни, як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Адже майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити всю Краснопільську  громаду щасливою і багатою .

Бажаю мужності і нових здобутків у нашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх наших життєвих планів і сподівань!

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.
Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів.

З повагою, сільський голова    Іван Патей