Краснопільська громада
Житомирська область, Бердичівський район

протокол

https://rada.info/upload/users_files/04345078/78cd39e35bd0e500b61bdc7d37cb797b.rar

УКРАЇНА
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧУДНІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П Р О Т О К О Л
14 сесія  ради 7 скликання
29 березня 2018  року
Приміщення сільської ради
Всього обрано депутатів  -   14
Присутні на сесії  -    8   депутатів (список додається)
Сесію відкрив сільський голова Патей І.В. 
1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату сесії
Пропозицію вніс Шулима С.В.    виборчий округ № 3
      ВИРІШИЛИ: Обрати секретаріат у складі трьох чоловік:
1. Дем’янчук Ж.В. виборчий округ № 4
2. Придворська З.В. виборчий округ № 2
3.  Козак А.А.   виборчий округ № 11
(одноголосно)
2. СЛУХАЛИ: Про обрання лічильної комісії
Пропозицію внесла Придворська З.В. виборчий округ № 2
      ВИРІШИЛИ: Обрати лічильну комісію у складі трьох чоловік:
1. Шевчук Ю.Г.       виборчий округ № 1
2. Дацюк К.В.  виборчий округ № 10
3. Вернигорова А.В.    виборчий округ № 9
(одноголосно)
 
3.  СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії
           ВИРІШИЛИ: Затвердити такий 
                                                          ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  :
1. Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднання територіальних громад».
2. Про створення офіційного веб-сайту Краснопільської сільської ради.
3. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Краснопіль вул. Центральна, 48.
4. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Краснопіль вул. Центральна, 7.
5. Про відмову у погодженні щодо затвердження Головним управлінням Держгеокадастру в Житомирській області документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Старику Л.М.
6. Про згоду на прийняття до комунальної власності Краснопільської сільської ради житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами розташованими в селі Безпечна вул.Ватутіна, 12 та вул.Перемоги, 34.
7. Про внесення змін до структури апарату та штатного розпису Краснопільської сільської ради.
8. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
9. Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Краснопільської сільської ради.
10. Про надання матеріальної допомоги.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Придворській Зорині Вікторівні.
12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Борисюку Ігорю Васильовичу.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Макодай Галині Василівні.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Гундіч Миколі Васильовичу.
15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Центральна, 44.
16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Клима Поліщука. 14.
17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Міська, 36.
18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль Шевченка, 32.
19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль Носівська, 16.
20. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул..Клима Поліщука,2
21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки вул. Любарська, 33.
22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки вул.Світіянка.
23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки вул.Слобода, 2.
24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул.Міська, 67.
25. Про надання дозволу на розробку   технічної документації з  нормативної   грошової  оцінки  земель  населених  пунктів.
(одноголосно)
4. СЛУХАЛИ:Провступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»інформував сільський голова Патей І.В.який сказав, щоз метою більш ефективного виконання завдань та функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому та регіональному розвитку, захисту прав та інтересів об’єднаної територіальної громади необхідно погодити вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Провступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»»№ 378додається.
 
5. СЛУХАЛИ:Простворення офіційного веб-сайту Краснопільської сільської ради інформувала секретар ради Дем’янчук Ж.В., яка сказала, що з метою створення дієвої системи оприлюднення інформації про роботу сільської ради, підвищення  ефективності та прозорості її діяльності, забезпечення впливу на процеси, які відбуваються на території ради потрібно створити офіційний веб-сайт Краснопільської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет та затвердити Положення про офіційний веб-сайт.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Простворення офіційного веб-сайту Краснопільської сільської ради»
№ 379додається.
6. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Краснопіль вул. Центральна, 48 інформував сільський голова Патей І.В., який відмітив, що для того, щоб розпочати будівництво нового приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини необхідно надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Краснопіль вул. Центральна, 48.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Краснопіль вул. Центральна, 48»№ 380додається.
7. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Краснопіль вул. Центральна, 7 інформував сільський голова Патей І.В., який відмітив, що для того, щоб розпочати будівництво нового сільського футбольного поля необхідно надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Краснопіль вул. Центральна, 7.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с.Краснопіль вул. Центральна, 7» № 381 додається.
8.СЛУХАЛИ: Про відмову у погодженні щодо затвердження Головним управлінням Держгеокадастру в Житомирській області документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Старику Л.М.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про відмову у погодженні щодо затвердження Головним управлінням Держгеокадастру в Житомирській області документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Старику Л.М.» № 382додається.
9. СЛУХАЛИ: Прозгоду на прийняття до комунальної власності Краснопільської сільської ради житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами розташованими в селі Безпечна вул.Ватутіна, 12 та в селі Безпечна вул.Перемоги, 34.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про згоду на прийняття до комунальної власності Краснопільської сільської ради житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами розташованими в селі Безпечна вул.Ватутіна, 12 та в селі Безпечна вул.Перемоги, 34» № 383 додається.
10. СЛУХАЛИ: Провнесення змін до структури апарату та штатного розпису Краснопільської сільської ради
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про внесення змін до структури апарату та штатного розпису Краснопільської сільської ради» № 384додається.
11. СЛУХАЛИ:Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік » № 385 додається.
12.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Краснопільської сільської ради.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Краснопільської сільської ради» № 386 додається.
13.СЛУХАЛИ: Про надання матеріальної допомоги.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про надання матеріальної допомоги» № 387 додається.
14. СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Придворській Зорині Вікторівні.
Депутат сільської ради по виборчому округу №2, Придворська З.В. повідомила, що відповідно до Закону України«Про запобігання корупції», статті 59¹ Закону України « Про місцевесамоврядування в Україні », РегламентуКраснопільськоїсільської ради, з метою недопущення та врегулювання конфлікту інтересів приймати участь у обговоренні цього питання не буде та у голосуванні зцього питання   утримується.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 8      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Придворській Зорині Вікторівні» № 388додається.
15.СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Борисюку Ігорю Васильовичу.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Борисюку Ігорю Васильовичу» № 389додається.
16.СЛУХАЛИ:   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Макодай Галині Василівні.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Макодай Галині Василівні» № 390додається.
17.СЛУХАЛИ:   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Гундіч Миколі Васильовичу.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Гундіч Миколі Васильовичу» № 391додається.
18.СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопільвул. Центральна, 44.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Пронадання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Центральна, 44»№ 392додається.
19. СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Клима Поліщука. 14.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Пронадання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Клима Поліщука, 14» № 393додається.
20.СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Міська, 36.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Пронадання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Міська, 36» № 394додається.
21.СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль Шевченка, 32.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Пронадання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль Шевченка, 32» № 395додається.
22.СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль Носівська, 16.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль Носівська , 16» № 396 додається.
23.СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул.Клима  Поліщука,2
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Клима Поліщука,2» № 397 додається.
24.СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки  вул. Любарська , 33.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Пронадання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки  вул. Любарська , 33» № 398 додається.
25.СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки вул.Світіянка.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки  вул. Світіянка» № 399 додається.
26. СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки вул.Слобода, 2. 
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки   вул.Слобода , 2» № 400 додається.
27. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Міська, 67
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Краснопіль вул. Міська, 67» № 401 додається.
28. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку   технічної документації з  нормативної   грошової  оцінки  земель  населених  пунктів інформував начальник відділу земельних відносин та ЖКГ Бистрицький О.В., який сказав, що необхідно надати дозвіл Інституту  землеустрою  на  виготовлення  грошової  оцінки  земель  населених  пунктів   с. Стетківці  , с. Носівки, с. Суслівка  Краснопільської  сільської  ради   Чуднівського  району  Житомирської  області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання 
ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9      (чол.);
                                      проти  -   немає
                                    утримались - немає
Рішення «Пронадання дозволу на розробку   технічної документації з  нормативної   грошової  оцінки  земель  населених  пунктів» № 402додається
29. СЛУХАЛИ: Про електронне декларування посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів сільської ради  інформував сільський голова І.В. Патей, який повідомив про те, що починаючи з 1.01.2017 року декларації про доходи за попередній рік подають особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , які визначені статтею 3 Закону «Про запобігання корупції» . Декларації необхідно подати до 1.04.2018 року . 
Сільський голова                                                     І.В. Патей

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь