Краснопільська громада
Житомирська область, Бердичівський район

19 сесія 10.07. 2018 р

19 сесія 10.07. 2018 року RAR архів

УКРАЇНА

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧУДНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

19 сесія  ради  7 скликання

10 липня  2018  року

Приміщення сільської ради

Всього обрано депутатів  -   14

Присутні на сесії  - 12 депутатів (список додається)

Сесію відкрив сільський голова Патей І.В.

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату сесії

                          Пропозицію вніс Шулима С.В.    виборчий округ № 3

      ВИРІШИЛИ: Обрати секретаріат у складі трьох чоловік:

 1. Дем’янчук Ж.В. виборчий округ № 4
 2. Придворська З.В. виборчий округ № 2

3.  Чипорнюк Н.О.   виборчий округ № 14

(одноголосно)

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання лічильної комісії

                         Пропозицію внесла Придворська З.В. виборчий округ № 2

      ВИРІШИЛИ: Обрати лічильну комісію у складі трьох чоловік:

1. Кучинська З.М.       виборчий округ № 5

2. Дацюк К.В.        виборчий округ № 10

3.Придворська З.В.виборчий округ № 2 (одноголосно)

 

3.  СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії

           ВИРІШИЛИ: Затвердити такий

                                                          ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  :

 1. Про ініціювання створення Житомирської регіональної асоціації об’єднаних територіальних громад.
 2. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні.
 3. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО .
 4. Про надання матеріальної допомоги дитині-сироті
 5. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Онофрійчук Ганні Володимирівні.
 6. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Жук Катерині Миколаївні.
 7. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Дмитрук Ларисі Миколаївні.
 8. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Дмитрук Надії Яківні.
 9. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Польовику Анатолію Євгенійовичу.
 10. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Липській Любові Іванівні.
 11. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Лотоцькому Василю Людвиговичу.
 12. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Самчук Марії Петрівні.
 13. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Чорнокнижній Таїсії Олександрівні.
 14. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в.

 

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Носівкивул.Любарська, 40, урочище «за Дзьомою».
 2.  Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі,  яка розташована в с.Носівкивул..Любарська, 31
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Носівкивул.Любарська 55
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Носівкивул..Дубова, 1, вул..Любарська.
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Безпечнавул..Перемоги, 4.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопільвул..Центральна, 28
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Безпечнавул..Набережна, 16
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.НосівкиЛюбарська, 39
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопіль вул. Центральна, 38
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Мотрунки вул.. Набережна, 10, вул..Набережна.
 11. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопільвул..Міська.
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопільвул..Шевченка, 13, вул..Шевченка.
 13. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Стетківцівул..Молочківська, 4.
 14. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопільвул..Носівська.
 15. Про припинення права користування земельною ділянкою Герасимчук Л.М.
 16.  Про припинення права користування земельною ділянкою Губецької М.Р.
 17.  Про припинення права користування земельною ділянкою Кравчук С.М.
 18. Про затвердження розпорядження сільського голови «Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік».
 19. одноголосно)

4.  СЛУХАЛИ: Про ініціювання створення Житомирської регіональної асоціації об’єднаних територіальних громад інформував сільський голова І.В. Патей, який сказав, що відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування» нам потрібно ініціювати створення Житомирської регіональної асоціації об’єднаних територіальних громад та  вступити в члени  асоціації об’єднаних територіальних громад.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 473 « Проініціювання створення Житомирської регіональної асоціації об’єднаних територіальних громад»(додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -12  проти - 1  утримався – 0

5. СЛУХАЛИ: Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні інформував сільський голова, який сказав, щонеобхіднопідтриматизвернення Президента України до ВселенськогоПатріархаВарфоломія про наданняТомосу про АвтокефаліюПравославної Церкви в Україні, на основіякого вона можепосістиналежнемісце в родиніпоміснихправославнихцерков

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 474 « Пропідтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

6. СЛУХАЛИ: заяву гр.Гнатюка В.О. про надання матеріальної допомоги учаснику АТО .

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 475 « Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО"

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

7. СЛУХАЛИ: заяву гр. Гуменюка П.С. про надання матеріальної допомоги як  дитині-сироті.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 476 « Пронадання матеріальної допомоги   дитині-сироті» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

8. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Онофрійчук Ганні Володимирівні.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 477 « Прозатвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Онофрійчук Ганні Володимирівні» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

9. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Жук Катерині Миколаївні.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 478 « Прозатвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Жук Катерині Миколаївні» (додається).                         

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

10. СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Дмитрук Ларисі Миколаївні.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 479 « Прозатвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Дмитрук Ларисі Миколаївні» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Дмитрук Надії Яківні.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 480 « Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр. Дмитрук Надії Яківні» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Польовику Анатолію Євгенійовичу.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 481 « Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр. Польовику Анатолію Євгенійовичу» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Липській Любові Іванівні.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 482 затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу уприватну власністьгр. Липській Любові Іванівні» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Лотоцькому Василю Людвиговичу.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 483 затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу уприватну власністьгр. Лотоцькому Василю Людвиговичу» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 

 1. СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Самчук Марії Петрівні.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 484 затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу уприватну власністьгр. Самчук Марії Петрівні» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр.Чорнокнижній Таїсії Олександрівні.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 485 затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу уприватну власністьгр. Чорнокнижній Таїсії Олександрівні» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельнихділянок в натурі,  які розташована вс.Носівки

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 486надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,які розташовані вс.Носівки»

 • ся).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Носівкивул.Любарська, 40, урочище «за Дзьомою». ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 487 « Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,  які розташовані в с.Носівкивул.Любарська, 40, урочище «за Дзьомою» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі,  яка розташована в с.Носівкивул..Любарська, 31

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 488 надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,які розташовані с.Носівкивул..Любарська, 31» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Носівкивул.Любарська 55

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 489 надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,які розташовані с.Носівкивул..Любарська, 55» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Носівкивул..Дубова, 1, вул..Любарська.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 490 « Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,  які розташовані с.Носівкивул..Дубова, 1, вул..Любарська» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

22.СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Безпечнавул..Перемоги, 4.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 491 « Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,  які розташовані с.Безпечнавул..Перемоги, 4» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопільвул..Центральна, 28

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 492 надання дозволу нарозробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,які розташовані с.Краснопільвул..Центральна, 28» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Безпечнавул..Набережна, 16

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 493 « Про надання дозволу на                 розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,  які розташовані с.Краснопільвул..Центральна, 28» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.НосівкиЛюбарська, 39

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 494 « Про надання дозволу на                 розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,  які розташовані с.НосівкиЛюбарська, 39» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопіль вул. Центральна, 38

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 495 надання дозволу нарозробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,які розташовані с.НосівкиЛюбарська, 39» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі,  яка розташована в с.Мотрунки вул.. Набережна, 10, вул..Набережна.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 496 надання дозволу нарозробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,які розташовані с.Мотрунки вул. Набережна, 10, вул..Набережна» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопільвул..Міська.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 497 надання дозволу нарозробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,які розташовані с.Краснопільвул..Міська» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопільвул..Шевченка, 13, вул..Шевченка. ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 498 « Про надання дозволу на                 розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,  які розташовані с.Краснопільвул..Шевченка, 13, вул..Шевченка» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Стетківцівул..Молочківська, 4.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 499 надання дозволу нарозробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,які розташовані с.Стетківцівул..Молочківська, 4» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельноїділянки в натурі,  яка розташована в с.Краснопільвул..Носівська.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 500 надання дозволу нарозробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі,яка розташованас.Носівська» (додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення права користування земельною ділянкою Герасимчук Л.М.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 501 « Про припинення права користування земельною ділянкою Герасимчук Л.М.»(додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення права користування земельною ділянкою Губецької М.Р.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 502 « Про припинення права користування земельною ділянкою Губецької М.Р.»(додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ:Про припинення права користування земельною ділянкою Кравчук С.М.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 503 « Про припинення права користування земельною ділянкою Кравчук С.М..»(додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження розпорядження сільського голови «Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 504затвердження розпорядження сільського голови «Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік»»(додається).                           

За прийняттярішеннядепутатипроголосували:

За -13  проти - 0  утримався – 0

 

Сільський голова       І.В. Патей

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь