Краснопільська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Сільський бюджет

Інформація про виконання сільського бюджету Краснопільської сільської об'єднаної територіальної громади

за січень-березень 2020 року

 

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України Краснопільська сільська рада надає інформацію про виконання сільського бюджету за 1 квартал 2020 року.

До Краснопільського сільського бюджету за січень-березень 2020 року надійшло коштів в сумі 7735,6 тис.грн.

До загального фонду бюджету  надійшло 7740,4 тис.грн. при плані 7476,2 тис.грн., що становить 103,5 відсотка  до виконання планових показників, бюджетом додатково отримано 264,2 тис.грн.. Надходження доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) склали  4388,4 тис.грн. при уточненому плані 3930,0 тис.грн., що становить 111,7 відсотків, додатково отримано 458,4 тис.грн.

До спеціального фонду бюджету надійшло 31,1 тис.грн.

Загальна сума проведених з  сільського бюджету видатків за вказаний період склала 9240,8 тис.грн., із яких видатки загального фонду – 7704,8 тис.грн., спеціального –     1536,0  тис.грн.

      За відповідний період  по загальному фонду до сільського бюджету надійшло  власних доходів в сумі 4388,4 грн.

Найбільшу питому вагу у доходах місцевого бюджету займає податок та збір на доходи фізичних осіб, надходження якого ,складає 2495,3 тис.грн., що становить  103,5 відсотків до планового показника.

Надходження податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності складає 3,9 тис. грн.,даний вид податку не планувався.

 Надходження рентної плати за спеціальне  використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини,заготовленої в порядку рубок головного користування) ,при плані 1,4 тис. грн., складає 2,6 тис. грн.,що становить 185% виконання.

За підсумками надходжень за відповідний період до бюджету надійшло 20,4 тис.грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів при плані          19,6 тис.грн., що становить 103,8 відсотків виконання.

Надходження податку на майно,при плані 376 тис.грн., складає 692,0 тис.грн.,що становить 184% виконання,додатково надійшло коштів до бюджету -  315,9 тис.грн.

Надходження єдиного податку,при плані 1121,8 тис.грн.,складає 1160,8 тис.грн.,що становить 103,5% виконання.

Неподаткові надходження заплановані в сумі 0,8 тис.грн.,фактичне надходження складає 11,3 тис.грн., а саме:

- надходження по  адміністративних штрафах та санкціях склали 10,0 тис.грн.,

- частина чистого прибутку(доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об»єднань,що вилучається до відповідного місцевого бюджету складає 0,6 тис.грн.;

-кошти від плати за надання інших адміністративних послуг надійшли в сумі 0,6 тис.грн,.

 

За відповідний період  до спеціального фонду сільського бюджету надійшло коштів в сумі 31,1 тис.грн.,а саме:

-  екологічного податку – 0,8 тис. грн.;

  • плати за послуги, що надаються бюджетними установами в розмірі 27,5 тис.грн.;

-плати за оренду майна бюджетних установ-2,8 тис.грн.

За рахунок надходження до місцевого бюджету податків і зборів та всіх трансфертів  з державного, обласного бюджетів загальна сума проведених видатків за  січень-березень 2020  року склала 9240,8 тис.грн., із яких видатки загального фонду –7704,8тис.грн., спеціального – 1536,0  тис.грн. Кредиторська заборгованість,термін сплати якої не настав,по заробітній платі з нарахуваннями становить 891,9 тис.грн.. Дебіторська заборгованість,термін сплати якої не настав ,складає 3,7 тис.грн..

Наявні ресурси сільського бюджету спрямовувались у першу чергу на виплату заробітної плати з нарахуваннями,інші соціальні виплати,які віднесені до захищених статей бюджету відповідно до статі 55 Бюджетного кодексу України.

Із загальної суми проведених видатків на  заробітну плату з нарахуваннями спрямовано 6101,0 тис.грн., на матеріальні витрати 2475,1тис.грн., на інші витрати 10,6 тис.грн..

            На загальнодержавні функції  використано 3588,8 тис.грн.

            На житлово-комунальне господарство використано  1716,0 тис.грн..

            На духовний і фізичний розвиток використано кошти в сумі 269,5 тис.грн.

            На освіту використано кошти в сумі 4619,7 тис.грн.

            На соціальний захист  та соціальне забезпечення населення -12,0 тис.грн.

 

За рахунок коштів спеціального фонду проведено видатки в сумі 1535,9 тис.грн., які були використані на  капітальні видатки ,а саме:

-на придбання приладу для обміру  площ земельних ділянок -14,0 тис.грн;

-на капітальний ремонт зовнішньої каналізації в Носівській ЗОШ -82,9 тис.грн;

-на придбання музичного обладнання в Носівський клуб -24,3 тис.грн.;

-на придбання трактора та с/г техніки -540,5 тис.грн.;

-на будівництво водогінної мережі в с.Степок -599,8 тис.грн.

-на реконструкцію благоустрою сільської ради 274,4 тис.грн

 

На видатки по охороні здоров’я Краснопільською сільською радою було передано кошти до Чуднівського районного бюджету в сумі 950,5 тис.грн, а саме:

- субвенцію з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров»я за рахунок коштів медичної субвенції-717,3 тис.грн.;

- дотацію з місцевого бюджету  на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров»я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 88,4 тис.грн.;

 -іншу субвенцію на проведення видатків по  охороні здоров»я -144,8 тис.грн.

       По програмі «Турбота» по соціальному захисту громадян надана матеріальна допомога громадянам громади в сумі 12,0 тис.грн.. Матеріальну допомогу отримали 2особи на високовартісне лікування..

        На  соціальний захист та соціальне забезпечення громадян,які проживають на території Краснопільської ОТГ,Краснопільською сільською радою були передані кошти на фінансування до Чуднівського районного бюджету в сумі 187,3 тис.грн.:

-на забезпечення послугами громадян похилого віку,інвалідів,дітей-інвалідів,хворих,які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги,фізичними особами -1,0 тис.грн.;

-на утримання стаціонарного відділення Чуднівського територіального центру соціального обслуговування -46,7 тис.грн.;

-на відшкодування витрат,пов»язаних з перевезенням пільгових категорій громадян,які проживають на території Краснопільської ОТГ,залізничним транспортом- 1,0 тис.грн.

-на відшкодування витрат, пов»язаних з наданням пільг послуг зв»язку окремим категоріям громадян,які про живають на території Краснопільської ОТГ-1,0 тис.грн.;

- на утримання фахівців із соціальної роботи Чуднівського районного центру соціальних служб для сім»ї,дітей та молоді -42,8 тис.грн.;

- на утримання соціальних працівників Чуднівського територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) -94,8 тис.грн;

      Протягом  січня-березня 2020 року з державного бюджету одержано міжбюджетних трансфертів на суму 3352,0 тис.грн., в тому числі:

- 2497,6 тис.грн. – освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам ;

- 717,3 тис.грн.- медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;

-4,2 тис.грн. субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами;

-132,9 тис.грн. дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров»я за рахунок відповідної додаткової дотації.

 За перший квартал 2020 року рік сільський бюджет виконано з дефіцитом в сумі 187,7 тис.грн.

 

Виконавчий комітет

Краснопільської сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь