Краснопільська громада
Житомирська область, Бердичівський район

21 сесія 5 вересня 2018 року

   21 сесія, 5 вересня, 2018 року RAR архів.

 

 

УКРАЇНА

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧУДНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

21  сесія  ради                                                                                     7 скликання

5  вересня  2018  року

Приміщення сільської ради

Всього обрано депутатів  -   14

Присутні на сесії  -  11     депутатів (список додається)

Сесію відкрив сільський голова Патей І.В.

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату сесії

                          Пропозицію вніс Шулима С.В.    виборчий округ № 3

      ВИРІШИЛИ: Обрати секретаріат у складі трьох чоловік:

 1. Дем’янчук Ж.В. виборчий округ № 4
 2. Придворська З.В. виборчий округ № 2

3.  Чипорнюк Н.О.   виборчий округ № 14

(одноголосно)

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання лічильної комісії

                         Пропозицію внесла Придворська З.В. виборчий округ № 2

      ВИРІШИЛИ: Обрати лічильну комісію у складі трьох чоловік:

1. Кучинська З.М.       виборчий округ № 5

2. Мартинюк Т.І.        виборчий округ № 12

3. Шевчук Ю.Г.          виборчий округ № 1 (одноголосно)

 

3.  СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії

           ВИРІШИЛИ: Затвердити такий

                                                          ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  :

 1. Про співфінансування Краснопільською сільською радою проекту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Краснопіль Чуднівського району Житомирської області по вулиці Центральна,48 »  524
 2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
 3. Про створення Трудового архіву Краснопільської сільської ради .
 4. Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр. Літинському Михайлу Васильовичу.
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Суслівка вул. Центральна, 9.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Суслівка вул. Центральна, 11.
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль вул.Набережна,3.
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль вул.Садова,33.
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль вул.Стетківці вул.Миру, 18
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки вул.Любарська,10 а.
 11. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки вул.Тетерівка,31
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки вул. Любарська, 28
 13. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль
 14. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Молочки вул.Шевченка,11.
 15. Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль вул.Іванопільська, 27.
 16.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Галонзі В.В.
 17.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Мельнику В.В.
 18.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Слободенюку С.В.
 19.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Сітайло С.Г.
 20.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Гірічеву О.І.
 21.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Малишу В.І.
 22.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Голованю В.М.
 23.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Проню С.В.
 24.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Захарчуку Р.М.
 25.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Кравцю О.М.
 26.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Болохівському В.С.
 27.  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Ливковичу І.І.
 28.  Про відмову у погоджені щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 29.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Журбея Володимира Миколайовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 30.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Харчука Сергія Анатолійовича  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 31.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Устич Сергія Володимировича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козакова Миколи Станіславовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 33.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельнику Михайлу Петровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 34.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дубового Володимира Сергійовича  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 35.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гусар Олександра Михайловича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 36.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дацюк Андрія Миколайовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 37.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Остапову Сергію Михайловичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 38.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Малярчуку Вадиму Ігоровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 39.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр .Кравець Сергію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 40.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр .Кивенко Богдану Олександровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 41.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заєць Павла Дмитровича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Зелінському Володимиру Вікторовичу

за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хуторянському Віктору Степановичу

за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кулінічу Володимиру Івановичу

за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лісогурському Олександру Миколайовичу  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр .Бондарчуку Євгенію Анатолійовичу

за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Авхадеєву Леоніду Миколайовичу

за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Фаренюк Володимиру Леонідовичу

за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області.

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність гр.Мазур Миколі Флоровичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області.
 2.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Храпійчук Вадиму Вікторовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Пчеловському Олександру Анатолійовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бадику Сергію Валентиновичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
 5.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Голібі Дмитру Васильовичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
 6.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Рибаку Олександру Михайловичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Поліщуку Руслану Петровичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Умеренко Зої Миколаївні за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гнатюку Віталію Олександровичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Пушкар Василю Васильовичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Юрчук Олегу Миколайовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 12.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кривоцюку Олександру Володимировичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кривоцюку Ярославу Олександровичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Пархомчук Любові Іванівні за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Степанюку Михайлу Івановичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Романченко Юрію Петровичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
 17.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Коваль Федору Івановичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Сетнік Валерію Михайловичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вергелюк Олексію Дмитровичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Царук Роману Васильовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Конопацькому Віктору Володимировичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Прушинському Івану Андрійовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Лошак Сергію Миколайовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Манюті Тетяні Арсентіївні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Борушевському Станіславу Борисовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Борушевській Оксані Дмитрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
 27.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Студзінській Любові Володимирівні  за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мельник Вікторії Валентинівні  за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Грабовському Олександру Вікторовичу  за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Трохимчуку Сергію Миколайовичу  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гомон Ігорю Анатолійовичу  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Чепису Андрію Васильовичу  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
 33.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Борушевській Юзефі Йосипівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Черевко Дмитру Георгійовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
 35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Карпюк Ірині Олександрівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
 36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Макарчуку Богдану Ігоровичу  за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області
 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мартинюку Івану Михайловичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області
 38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мартинюку Юрію Івановичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області
 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Боголюб Олександру Анатолійовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Жеребчук Людмилі Анатоліївні.
 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Жеребчуку Василю Сергійовичу
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Жеребчук Галині Вікторівні
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Бондарчук Оксані Анатоліївні
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гнітецькій Ірині Андріївні
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Царук Валентині Іванівні
 46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лозінській Поліні Антонівні
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лозінському Мечиславу Флоріановичу
 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кошицькому Миколі Вікторовичу
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Науменко Валентині Броніславівні
 50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Бідюк Прокофію Івановичу
 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Царук Наталії Анатоліївні
 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тарасюк Валентині Олександрівні
 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Науменко Любові Йосипівні
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Римарчук Інні Андріївні
 55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Крецу Наталії Одісеївні
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Козак Юлії Павлівні
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кошицькому В’ячеславу Вікторовичу
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Стратій Євгенії Василівні
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ремишевській Раїсі В’ячеславівні
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кулініч Юрію Івановичу
 61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Царук Тетяні Іванівні
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Костриці Людмилі Олександрівні
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Костриці Людмилі Михайлівні
 64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Хмілевській Тетяні Анатоліївні
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кривіцькій Ользі Іванівні
 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гречківській Марії Владиславівні
 67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Хіміч Леоніду Броніславовичу
 68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Жеребчук Анастасії Петрівні
 69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Жеребчук Артему Михайловичу
 70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Чепорнюк Зої Вікторівні
 71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Присяжнюк Галині Леонідівні
 72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кривіцькій Валентині Миколаївні
 73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кривіцькій Катерині Іванівні
 74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кільніцькій Катерині Анатоліївні
 75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Масній Лілії Михайлівні
 76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Масній Анастасії Михайлівні
 77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мазуренко Юрію Миколайовичу
 78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мазуренко Валентині Дмитрівні
 79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гундич Сніжані Анатоліївні
 80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лисак Івану Олександровичу
 81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шевчук Ользі Миколаївні
 82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шевчуку Михайлу Олексійовичу
 83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Барановській Яні Володимирівні
 84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Грабовській Світлані Миколаївні
 85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лисак Євгені Олександрівні
 86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Біленькому Віктору Федоровичу
 87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Звензику Дмитру Андрійовичу
 88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Звензику Андрію Дмитровичу
 89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Пивовар Надії Констянтинівні
 90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Пивовар Олексію Михайловичу
 91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Демчук Ганні Володимирівні
 92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ремишевській Надії Іванівні
 93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кіщук Аліні Сергіївні
 94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ковальчук Наталії Михайлівні
 95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лотоцькій Наталії Петрівні
 96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Єріну Павлу Петровичу
 97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Турянському Юрію Богдановичу
 98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Губань Галині Фадеївні
 99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шевчук Віті Вікторівні
 100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Карпюк  Миколі Михайловичу
 101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лакійчук Олександрі Борисівні
 102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Дацюку Денису Васильовичу
 103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Чорній Юлії Юріївні
 104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лисюк Олександру Володимировичу
 105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Савченко Олені Василівні
 106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Губецькому Леоніду Васильовичу
 107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Фесик Олександру Петровичу
 108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Манзевитій Тетяні Вікторівні
 109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шпедько Валентині Іванівні
 110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Савченко Олексію Миколайовичу
 111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шевчук Аллі Вікторівні
 112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Таргоні Анні Юріївні
 113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Таргоні Наталії Петрівні
 114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Івашкевич Ользі Олексіївні
 115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Губецькому Михайлу Володимировичу
 116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Надюк Сергію Григоровичу
 117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Дацюк Ірині Олександрівні
 118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лотоцькій Любові Василівні
 119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гнатюку Михайлу Павловичу
 120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Рабійчуку Артему Романовичу
 121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кравчук Валентині Прокопіївні
 122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кравчук Вадиму Васильовичу
 123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мельник Ларисі Володимирівні
 124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мельник Галині Олегівні
 125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Зелінській Тетяні Юріївні
 126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Корнійчук Марії Трохимівні
 127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Хмельницькому Роману Вікторовичу
 128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Дацюк Катерині Вікторівні
 129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Патей Ірині Олегівні
 130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кошицькому Віктору Миколайовичу
 131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Вернигоровій Аллі Василівні
 132. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шпедько Ганні Аврамівні. 
 133. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Романченко Олександру Юрійовичу.
 134. Про відмову у погоджені  на передачу земельної ділянки у приватну власність гр.Сидоруку Івану Володимировичу.
  • одноголосно)

4. СЛУХАЛИ: Про співфінансування Краснопільською сільською радою проекту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Краснопіль Чуднівського району Житомирської області по вулиці Центральна,48 »   

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 524 «Про співфінансування Краснопільською сільською радою проекту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Краснопіль Чуднівського району Житомирської області по вулиці Центральна,48 »» (додається).                           

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

5. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік інформував сільський голова Патей І.В. /пояснення додається/

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 525 «Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік» (додається).       

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

6. СЛУХАЛИ: Про створення Трудового архіву Краснопільської сільської ради  інформувала секретар ради Дем’янчук Ж.В., яка сказала, що виникла така необхідність створення Трудового архіву для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 526 «Про створення Трудового архіву Краснопільської сільської ради  »  (додається).   

 За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0    

7. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр. Літинському Михайлу Васильовичу.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 527 «Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у  приватну власність  гр. Літинському Михайлу Васильовичу»(додається).   

    За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

8. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Суслівка вул. Центральна, 9

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 528 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Суслівка вул. Центральна, 9»(додається).     

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0   

9. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Суслівка вул. Центральна, 11».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 529 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с. с.Суслівка вул. Центральна, 11»(додається).     

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0   

10. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Краснопіль вул. Набережна, 3

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 530 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Краснопіль вул. Набережна, 3» (додається).      

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0  

11.  СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,  які розташовані в с.Краснопіль вул. Садова, 33.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 531 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі,  які розташовані в с.Краснопіль вул. Садова, 33» (додається).     

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0   

12.  СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації  Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Стетківці вул.Миру, 18.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 532 «Про надання дозволу на розробку технічної документації  Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Стетківці вул.Миру, 18» (додається).      

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0  

13.  СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку технічної документації

Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Носівки вул. Любарська, 10а.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 533 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с. с.Носівки вул. Любарська, 10а»  (додається).    

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0  

14.  СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації

Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Носівки вул.Тетерівка,31

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 534 «Про надання дозволу на розробку                технічної документації  Із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Носівки вул.Тетерівка,31» (додається).       

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

15. СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки вул.Любарська,28

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 535 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Носівки вул.Любарська,28» (додається).   

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0     

16. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с. Краснопіль

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 536 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с. Краснопіль»  (додається).  

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0  

17.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Молочки вул..Шевченка, 11

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 537 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с.Молочки вул..Шевченка, 11»  (додається).  

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

    

18. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с. Краснопіль вул. Іванопільська, 27.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 538 «Про надання дозволу на розробку технічної документації Із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в с. Краснопіль вул. Іванопільська, 27» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

19.  СЛУХАЛИ:  Про погодження передачі у власність земельної ділянки Галонзі В.В.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 539 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Галонзі В.В.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

 

20. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Мельнику В.В.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 540 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Мельнику В.В.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

 

21. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Слободенюку С.В.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 541 « Про погодження передачі у власність земельної ділянки Слободенюку С.В.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

22. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Сітайло С.Г.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 542 « Про погодження передачі у власність земельної ділянки Сітайло С.Г.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

23. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Гірічеву О.І.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 543 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Гірічеву О.І.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

24.СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Малишу В.І.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 544 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Малишу В.І.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

25.СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Голованю В.М.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 545 « Про погодження передачі у власність земельної ділянки Голованю В.М.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

26. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Проню С.В.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 546 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Проню С.В.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

27. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Захарчуку Р.М.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 547 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Захарчуку Р.М.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

28. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Кравцю О.М.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 548 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Кравцю О.М.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

29. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Болохівському В.С.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 549 « Про погодження передачі у власність земельної ділянки Болохівському В.С.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

30. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Ливковичу І.І.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 550 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Ливковичу І.І.» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

31. СЛУХАЛИ: Про відмову у погоджені щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 551 «Про відмову у погоджені щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

32. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Журбея Володимира Миколайовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 552 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Журбея Володимира Миколайовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

33. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Харчука Сергія Анатолійовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 553 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Харчука Сергія Анатолійовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

34. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Устича Сергія Володимировича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 554 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Устича Сергія Володимировича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

35. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козакова Миколи Станіславовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 555 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козакова Миколи Станіславовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

36. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козакова Миколи Станіславовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 555 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козакова Миколи Станіславовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

37.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельнику Михайлу Петровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 556 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельнику Михайлу Петровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

38. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дубовому Володимиру Сергійовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 557 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дубовому Володимиру Сергійовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

39. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гусар Олександру Михайловичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 558 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гусар Олександру Михайловичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

40. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дацюк Андрія Миколайовича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 559 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дацюк Андрію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

41. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Остапову Сергію Михайловичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 560 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Остапову Сергію Михайловичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

42. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малярчуку Вадиму Ігоровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 561 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малярчуку Вадиму Ігоровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

43. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравець Сергію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 562 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравець Сергію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

                    За - 12    проти - 0  утримався – 0

44. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кивенко Богдану Олександровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 563 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кивенко Богдану Олександровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

45. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заєць Павла Дмитровича за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 564 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заєць Павлу Дмитровичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

46. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зелінському Володимиру Вікторовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 565 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зелінському Володимиру Вікторовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

47. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хуторянському Віктору Степановичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 566 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хуторянському Віктору Степановичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

48. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулінічу Володимиру Івановичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 567 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулінічу Володимиру Івановичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

49. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лісогурському Олександру Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 568 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лісогурському Олександру Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

50. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондарчуку Євгенію Анатолійовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 569 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондарчуку Євгенію Анатолійовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

51. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Авхадеєву Леоніду Миколайовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 570 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Авхадеєву Леоніду Миколайовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

52. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фаренюк Володимиру Леонідовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 571 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фаренюк Володимиру Леонідовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

53. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазур Миколі Флоровичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 572 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазур Миколі Флоровичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

54. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Храпійчук Вадиму Вікторовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 573 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Храпійчук Вадиму Вікторовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

55. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пчеловському Олександру Анатолійовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 574 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пчеловському Олександру Анатолійовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

56. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бадику Сергію Валентиновичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 575 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бадику Сергію Валентиновичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

57. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голібі Дмитру Васильовичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 576 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голібі Дмитру Васильовичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

58. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рибаку Олександру Михайловичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 577 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рибаку Олександру Михайловичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

59. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Поліщуку Руслану Петровичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 578 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рибаку Олександру Михайловичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

60. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Умеренко Зої Миколаївні за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 579 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Умеренко Зої Миколаївні за межами  с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

61. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гнатюку Віталію Олександровичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 580 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гнатюку Віталію Олександровичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

62. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пушкар Василю Васильовичу за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 581 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пушкар Василю Васильовичу за межами  с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

63. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юрчук Олегу Миколайовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 582 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юрчук Олегу Миколайовичу за межами   с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

64. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривоцюку Олександру Володимировичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 583 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривоцюку Олександру Володимировичу за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

65. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривоцюку Ярославу Олександровичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 584 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривоцюку Ярославу Олександровичу за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

66. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пархомчук Любові Іванівні  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 585 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пархомчук Любові Іванівні  за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

67. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пархомчук Любові Іванівні  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 585 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пархомчук Любові Іванівні  за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

68. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Степанюку Михайлу Івановичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 586 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Степанюку Михайлу Івановичу за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

69. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романченко Юрію Петровичу  за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 587 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романченко Юрію Петровичу за межами  с. Суслівка Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

70. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваль Федору Івановичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 588 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваль Федору Івановичу  за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

71. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сетнік Валерію Михайловичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 589 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сетнік Валерію Михайловичу  за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

72.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вергелюк Олексію Дмитровичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 590 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вергелюк Олексію Дмитровичу за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

73.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Царук Роману Васильовичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 591 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Царук Роману Васильовичу за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

74. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Конопацькому Віктору Володимировичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 592 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Конопацькому Віктору Володимировичу за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

75. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прушинському Івану Андрійовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 593 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прушинському Івану Андрійовичу за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

76. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лошак Сергію Миколайовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 594 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лошак Сергію Миколайовичу за межами  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

77. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манюті Тетяні Арсеніївні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 595 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манюті Тетяні Арсеніївні за межами  с. Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

78. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борушевському Станіславу Борисовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 596 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борушевському Станіславу Борисовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

79. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борушевській Оксані Дмитрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 597 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борушевській Оксані Дмитрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

80. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Студзінській Любові Володимирівні за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 598 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Студзінській Любові Володимирівні за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

81. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельник Вікторії Валентинівні за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 599 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельник Вікторії Валентинівні за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

82. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грабовському Олександру Вікторовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 600 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грабовському Олександру Вікторовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

83. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Трохимчуку Сергію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 601 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Трохимчуку Сергію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

84. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гомон Ігорю Анатолійовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 602 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гомон Ігорю Анатолійовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

85. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чепис Андрію Васильовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 603 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чепис Андрію Васильовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

86. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борушевській Юзефі Йосипівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 604 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борушевській Юзефі Йосипівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

87. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Черевко Дмитру Георгійовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 605 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Черевко Дмитру Георгійовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

88. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карпюк Ірині Олександрівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 606 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карпюк Ірині Олександрівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

89. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Макарчуку Богдану Ігоровичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 607 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Макарчуку Богдану Ігоровичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

90. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюку Івану Михайловичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 608 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюку Івану Михайловичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

91. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюку Юрію Івановичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

Депутат ради Мартинюк Т.І. повідомила,  що відповідно до Закону України

«Про запобігання корупції», статті 59¹ Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні », Регламенту Краснопільської

сільської ради, з метою недопущення та врегулювання конфлікту інтересів 

приймати участь у обговоренні цього питання не буде та у голосуванні з

цього питання   утримується.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 609 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюку Юрію Івановичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 11    проти - 0  утримався – 1

92. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюку Юрію Івановичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 609 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюку Юрію Івановичу  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

93. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боголюб Олександру Анатолійовичу  за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 610 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боголюб Олександру Анатолійовичу за межами с.Безпечна Чуднівського району Житомирської області»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

94. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Жеребчук Людмилі Анатоліївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 611 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Жеребчук Людмилі Анатоліївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

95. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Жеребчуку Василю Сергійовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 612 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Жеребчуку Василю Сергійовичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

96. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Жеребчук Галині Вікторівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 613 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Жеребчук Галині Вікторівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

97. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Бондарчук Оксані Анатоліївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 614 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Бондарчук Оксані Анатоліївні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

98. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Гнітецькій Ірині Андріївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 615 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гнітецькій Ірині Андріївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

99. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Царук Валентині Іванівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 616 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Царук Валентині Іванівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

100. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Лозінській Поліні Антонівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 617 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Лозінській Поліні Антонівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

101. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Лозінському Мечиславу Флоріановичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 618 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Лозінському Мечиславу Флоріановичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

102.  СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кошицькому Миколі Вікторовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 619 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кошицькому Миколі Вікторовичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

103. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Науменко Валентині Броніславівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 620 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Науменко Валентині Броніславівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

104. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Бідюк Прокофію Івановичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 621 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Бідюк Прокофію Івановичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

105. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Царук Наталії Анатоліївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 622 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Царук Наталії Анатоліївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

106. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Тарасюк Валентині Олександрівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 623 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Тарасюк Валентині Олександрівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

107. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Науменко Любові Йосипівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 624 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Науменко Любові Йосипівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

108. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Римарчук Інні Андріївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 625 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Римарчук Інні Андріївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

109. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Крецу Наталії Одісеївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 626 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Крецу Наталії Одісеївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

110. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Козак Юлії Павлівні. 

Депутат ради Козак А.А.  повідомив,  що відповідно до Закону України

«Про запобігання корупції», статті 59¹ Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні », Регламенту Краснопільської

сільської ради, з метою недопущення та врегулювання конфлікту інтересів 

приймати участь у обговоренні цього питання не буде та у голосуванні з

цього питання   утримується.

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 627 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Козак Юлії Павлівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 11    проти - 0  утримався – 1

111. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кошицькому В’ячеславу Вікторовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 628 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кошицькому В’ячеславу Вікторовичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

112. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Стратій Євгенії Василівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 629 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Стратій Євгенії Василівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

113. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Ремишевській Раїсі В’ячеславівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 630 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Ремишевській Раїсі В’ячеславівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

114. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кулініч Юрію Івановичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 631 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кулініч Юрію Івановичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

115. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Царук Тетяні Іванівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 632 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Царук Тетяні Іванівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

116. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Костриці Людмилі Олександрівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 633 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Костриці Людмилі Олександрівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

117. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Костриці Людмилі Михайлівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 634 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Костриці Людмилі Михайлівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

118. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Хмілевській Тетяні Анатоліївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 635«Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Хмілевській Тетяні Анатоліївні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

119. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кривіцькій Ользі Іванівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 636 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кривіцькій Ользі Іванівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

120. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Гречківській Марії Владиславівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 637 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гречківській Марії Владиславівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

121. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Хіміч Леоніду Броніславовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 638 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Хіміч Леоніду Броніславовичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

122. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Жеребчук Анастасії Петрівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 639 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Жеребчук Анастасії Петрівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

123. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Жеребчук Артему Михайловичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 640 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Жеребчук Артему Михайловичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

 

124. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Чепорнюк Зої Вікторівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 641 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Чепорнюк Зої Вікторівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

125. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Присяжнюк Галині Леонідівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 642 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Присяжнюк Галині Леонідівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

126. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кривіцькій Валентині Миколаївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 643 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кривіцькій Валентині Миколаївні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

127. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кривіцькій Катерині Іванівній. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 644 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кривіцькій Катерині Іванівній»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

128. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кільніцькій Катерині Анатоліївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 645 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кільніцькій Катерині Анатоліївні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

129. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Масній Лілії Михайлівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 646 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Масній Лілії Михайлівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

130. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Масній Анастасії Михайлівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 647«Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Масній Анастасії Михайлівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

131. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Мазуренко Юрію Миколайовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 648 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Мазуренко Юрію Миколайовичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

132. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Мазуренко Валентині Дмитрівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 649 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Мазуренко Валентині Дмитрівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

133. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Гундич Сніжані Анатоліївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 650 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гундич Сніжані Анатоліївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

134. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Лисак Івану Олександровичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 651 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Лисак Івану Олександровичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

135. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Шевчук Ользі Миколаївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 652 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Шевчук Ользі Миколаївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

136. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Шевчуку Михайлу Олексійовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 653 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Шевчуку Михайлу Олексійовичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

137. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Барановській Яні Володимирівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 654 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Барановській Яні Володимирівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

138. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Грабовській Світлані Миколаївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 655 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Грабовській Світлані Миколаївні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

139. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Лисак Євгені Олександрівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 656 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Лисак Євгені Олександрівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

140. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Біленькому Віктору Федоровичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 657 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Біленькому Віктору Федоровичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

141. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Звензику ДмитруАндрійовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 658 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Звензику ДмитруАндрійовичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

142. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Звензику Андрію Дмитровичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 659 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Звензику Андрію Дмитровичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

143. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Пивовар Надії Констянтинівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 660 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Пивовар Надії Констянтинівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

144. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Пивовар Олексію Михайловичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 661«Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Пивовар Олексію Михайловичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

145. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Демчук Ганні Володимирівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 662 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Демчук Ганні Володимирівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

146. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Ремишевській Надії Іванівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 663 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Ремишевській Надії Іванівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

147. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кіщук Аліні Сергіївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 664 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кіщук Аліні Сергіївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

148. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Ковальчук Наталії Михайлівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 665 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Ковальчук Наталії Михайлівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

149. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Лотоцькій Наталії Петрівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 666 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Лотоцькій Наталії Петрівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

150. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Єріну Павлу Петровичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 667 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Єріну Павлу Петровичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

151. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Турянському Юрію Богдановичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 668 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Турянському Юрію Богдановичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

152. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Губань Галині Фадеївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 669 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Губань Галині Фадеївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

153. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Шевчук Віті Вікторівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 670 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Шевчук Віті Вікторівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

154. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Карпюк Миколі Михай        ловичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 671 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Карпюк Миколі Михайловичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

155. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Лакійчук Олександрі Борисівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 672 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Лакійчук Олександрі Борисівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

156. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Дацюку Денису Васильовичу. 

Депутат ради Дацюк К.В. повідомила,  що відповідно до Закону України

«Про запобігання корупції», статті 59¹ Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні », Регламенту Краснопільської

сільської ради, з метою недопущення та врегулювання конфлікту інтересів 

приймати участь у обговоренні цього питання не буде та у голосуванні з

цього питання   утримується.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 673 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Дацюку Денису Васильовичу» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 11    проти - 0  утримався – 1

157. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Чорній Юлії Юріївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 674 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Чорній Юлії Юріївні» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

158. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Лисюк Олександру Володимировичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 675 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Лисюк Олександру Володимировичу » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

159. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Савченко Олені Василівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 676 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Савченко Олені Василівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

160. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Губецькому Леоніду Васильовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 677 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Губецькому Леоніду Васильовичу » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

161. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Фесик Олександру Петровичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 678 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Фесик Олександру Петровичу » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

162. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Манзевитій Тетяні Вікторівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 679 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Манзевитій Тетяні Вікторівні» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

163. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Шпедько Валентині Іванівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 680 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Шпедько Валентині Іванівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

164. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Савченко Олексію Миколайовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 681 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Савченко Олексію Миколайовичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

165. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Шевчук Аллі Вікторівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 682 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Шевчук Аллі Вікторівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

166. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Таргоні Анні Юріївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 683 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Таргоні Анні Юріївні » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

167. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Таргоні Наталії Петрівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 684 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Таргоні Наталії Петрівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

168. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Івашкевич Ользі Олексіївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 685 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Івашкевич Ользі Олексіївні » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

169. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Губецькому Михайлу Володимировичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 686 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Губецькому Михайлу Володимировичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

170. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Надюк Сергію Григоровичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 687 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Надюк Сергію Григоровичу» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

171. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Дацюк Ірині Олександрівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 688 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Дацюк Ірині Олександрівні» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

172. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Лотоцькій Любові Василівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 689 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Лотоцькій Любові Василівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

173. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Гнатюку Михайлу Павловичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 690 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гнатюку Михайлу Павловичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

174. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Рабійчуку Артему Романовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 691 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Рабійчуку Артему Романовичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

175. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кравчук Валентині Прокопіївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 692 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кравчук Валентині Прокопіївні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

176. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кравчук Вадиму Васильовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 693 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кравчук Вадиму Васильовичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

 

177. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Мельник Ларисі Володимирівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 694 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Мельник Ларисі Володимирівні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

178. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Мельник Галині Олегівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 695 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Мельник Галині Олегівні » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

179. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Зелінській Тетяні Юріївні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 696 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Зелінській Тетяні Юріївні»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

180. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Корнійчук Марії Трохимівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 697 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Корнійчук Марії Трохимівні » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

181. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Хмельницькому Роману Вікторовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 698 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Хмельницькому Роману Вікторовичу »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

182. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Дацюк Катерині Вікторівні. 

Депутат ради Дацюк К.В. повідомила,  що відповідно до Закону України

«Про запобігання корупції», статті 59¹ Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні », Регламенту Краснопільської

сільської ради, з метою недопущення та врегулювання конфлікту інтересів 

приймати участь у обговоренні цього питання не буде та у голосуванні з

цього питання   утримується.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 699 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Дацюк Катерині Вікторівні » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 11    проти - 0  утримався – 1

183. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Патей Ірині Олегівні. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 700 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Патей Ірині Олегівні » (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

184. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Кошицькому Віктору Миколайовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 701 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Кошицькому Віктору Миколайовичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

185. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Вернигоровій Аллі Василівні. 

Депутат ради Вернигорова А.В. повідомила,  що відповідно до Закону України

«Про запобігання корупції», статті 59¹ Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні », Регламенту Краснопільської

сільської ради, з метою недопущення та врегулювання конфлікту інтересів 

приймати участь у обговоренні цього питання не буде та у голосуванні з

цього питання   утримується.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 702 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 11    проти - 0  утримався –1

186. СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шпедько Ганні Аврамівні.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 703 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шпедько Ганні Аврамівні »(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

187. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Романченко Олександру Юрійовичу. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 704 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Романченко Олександру Юрійовичу»(додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

188. СЛУХАЛИ: Про відмову у погоджені на передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Сидоруку Івану Володимировичу.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 705 «Про відмову у погоджені на передачу

земельної ділянки у приватну власність гр. Сидоруку Івану Володимировичу» (додається). 

За прийняття рішення депутати проголосували:

За - 12    проти - 0  утримався – 0

Сільський голова       І.В. Патей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь