Краснопільська громада
Житомирська область, Бердичівський район

22 сесія, 19 вересня, 2018 року

   22 сесія, 19 вересня, 2018 року RAR архів

УКРАЇНА
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧУДНІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П Р О Т О К О Л
22  сесія  ради    7 скликання
19  вересня  2018  року


Приміщення сільської ради
Всього обрано депутатів  -   14
Присутні на сесії  -  9     депутатів (список додається)
Сесію відкрив сільський голова Патей І.В.
1.    СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату сесії
    Пропозицію вніс Шулима С.В.    виборчий округ № 3
      ВИРІШИЛИ: Обрати секретаріат у складі трьох чоловік:
1.    Дем’янчук Ж.В. виборчий округ № 4
2.    Придворська З.В. виборчий округ № 2
3.  Мартинюк Т.І.        виборчий округ № 12
(одноголосно)
2.    СЛУХАЛИ: Про обрання лічильної комісії
     Пропозицію внесла Придворська З.В. виборчий округ № 2
      ВИРІШИЛИ: Обрати лічильну комісію у складі трьох чоловік:
1. Кучинська З.М.       виборчий округ № 5
2. Дацюк  К.В.        виборчий округ №  
3. Шевчук Ю.Г.          виборчий округ № 1 (одноголосно)

3.  СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії
           ВИРІШИЛИ: Затвердити такий
                                                          ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  :
1.    Про встановлення ставки земельного податку для земель лісогосподарського призначення на 2018 рік
2.    Про співфінансування Краснопільською сільською радою проекту «Будівництво футбольного поля (із штучним покриттям) в селі Краснопіль Чуднівського району Житомирської області по вулиці Центральна,7».
3.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок,
які розташовані в селі Краснопіль вул.Ляденко, поле бригада №2.
4.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок,
які розташовані в селі Мотрунки вул.Загородня, 19.
5.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок, які розташовані в селі Стетківці.
6.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Абароновій Тетяні Василівні.
7.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дем’янчуку Івану Анатолійовичу за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
8.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Петрівського Олександра Володимировича  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
9.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковальчук Руслані Олександрівні за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
10.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковальчук Анатолію Михайловичу  за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
11.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гандзюку Ярославу Олександровичу за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області

12.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кулінічу Сергію Володимировичу за межами села Мотрунки Чуднівського району Житомирської області
13.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Онищук Аллі Борисівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
14.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мальованому Сергію Миколайович у за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
15.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прокопенко Світлані Василівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
16.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Капнік Ірині Федорівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
17.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сергійчуку Івану Івановичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
18.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прокопенко Максиму Андрійовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
19.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Антонюк Евеліні Петрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
20.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сергійчук Людмилі Михайлівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
21.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дерузі Наталії Станіславівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
22.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ляденко Дмитру Олексійовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
23.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Голібі Наталії Олександрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
24.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Антонюк Світлані Петрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
25.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шамрай Тетяні Вікторівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
26.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Павловській Світлані Федорівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
27.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кудельській Надії Миколаївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
28.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюку Івану Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
29.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мацько Руслану Володимировичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
30.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюку Михайлу Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
31.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюк Наталії Миколаївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
32.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Степанюк Ніні Юріївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
33.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дерузі Наіні Олегівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
34.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Герасимчук Миколі Анатолійовичу  за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
35.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ромашевському Сергію Васильовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
36.     Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ромашевському Василю Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
37.     Про погодження передачі у власність земельної ділянки Сидоруку І.В.
38.     Про затвердження Положення «Про Порядок списання основних засобів об’єктів сільської комунальної власності».
39.     Про затвердження Програми “ Інша діяльність у сфері державного управління Краснопільської сільської ради на 2018-2020 роки ”
40.     Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
 (одноголосно)
4. СЛУХАЛИ: Про встановлення ставки земельного податку для земель лісогосподарського призначення на 2018 рік інформував сільський голова І.В. Патей, який сказав, що внесено зміни до ст.273 Податкового кодексу України, відповідно до яких передбачається оподаткування земельним податком лісові землі.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 706 «Про встановлення ставки земельного податку для земель лісогосподарського призначення на 2018 рік» (додається).                            
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
5. СЛУХАЛИ: Про співфінансування Краснопільською сільською радою проекту «Будівництво футбольного поля (із штучним покриттям) в селі Краснопіль Чуднівського району Житомирської області по вулиці Центральна,7».
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 707 «Про співфінансування Краснопільською сільською радою проекту «Будівництво футбольного поля (із штучним покриттям) в селі Краснопіль Чуднівського району Житомирської області по вулиці Центральна,7» (додається).                            
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
6. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок, які розташовані в селі Краснопіль вул.Ляденко, поле бригада №2.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 708 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок, які розташовані в селі Краснопіль вул.Ляденко, поле бригада №2»
(додається).                            
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
7. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок, які розташовані в селі Мотрунки вул.Загородня, 19.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 709 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок, які розташовані в селі Мотрунки вул.Загородня, 19»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
8.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок, які розташовані в селі Стетківці.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 710 «Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок, які розташовані в селі Стетківці»                     (додається).                            
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
9. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Абароновій Тетяні Василівні.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 711 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Абароновій Тетяні Василівні»                      (додається).                            
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
10. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дем’янчуку Івану Анатолійовичу за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
Депутат ради Дем’янчук Ж.В.  повідомила,  що відповідно до Закону України
«Про запобігання корупції», статті 59¹ Закону України « Про місцеве
самоврядування в Україні », Регламенту Краснопільської сільської ради, з метою недопущення та врегулювання конфлікту інтересів
приймати участь у обговоренні цього питання не буде та у голосуванні з
цього питання   утримується.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 712 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дем’янчуку Івану Анатолійовичу за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»   (додається).                            
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 9    проти - 0  утримався – 1
11. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Петрівського Олександра Володимировича  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 713 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Петрівського Олександра Володимировича  за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області» (додається).                            
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

12. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковальчук Руслані Олександрівні за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 714 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковальчук Руслані Олександрівні за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
13. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковальчук Анатолію Михайловичу  за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 715 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковальчук Анатолію Михайловичу  за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
 За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
14. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гандзюку Ярославу Олександровичу за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 716 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гандзюку Ярославу Олександровичу за межами села Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
15. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кулінічу Сергію Володимировичу за межами села Мотрунки Чуднівського району Житомирської області
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 717 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кулінічу Сергію Володимировичу за межами села Мотрунки Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
16. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Онищук Аллі Борисівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 718 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Онищук Аллі Борисівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

17. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мальованому Сергію Миколайович у за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 719 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мальованому Сергію Миколайович у за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
18. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прокопенко Світлані Василівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 720 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прокопенко Світлані Василівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
19. СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Капнік Ірині Федорівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 721 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Капнік Ірині Федорівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
20.  СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сергійчуку Івану Івановичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 722 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сергійчуку Івану Івановичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
21.  СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прокопенко Максиму Андрійовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 723 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прокопенко Максиму Андрійовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
22.  СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Антонюк Евеліні Петрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 724 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Антонюк Евеліні Петрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
23. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сергійчук Людмилі Михайлівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 725 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сергійчук Людмилі Михайлівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
24. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дерузі Наталії Станіславівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 726 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дерузі Наталії Станіславівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
25. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ляденко Дмитру Олексійовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 727 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ляденко Дмитру Олексійовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
26. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Голібі Наталії Олександрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 728 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Голібі Наталії Олександрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
27.  СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Антонюк Світлані Петрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 729 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Антонюк Світлані Петрівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
28. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шамрай Тетяні Вікторівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 730 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шамрай Тетяні Вікторівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
29. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Павловській Світлані Федорівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 731 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Павловській Світлані Федорівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
30.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кудельській Надії Миколаївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 732 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кудельській Надії Миколаївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
31. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюку Івану Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 733 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюку Івану Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
32. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мацько Руслану Володимировичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 734 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мацько Руслану Володимировичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
33.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюку Михайлу Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 735 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюку Михайлу Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
34. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюк Наталії Миколаївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 736 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюк Наталії Миколаївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
35. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Степанюк Ніні Юріївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 737 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Степанюк Ніні Юріївні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
36. СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дерузі Наіні Олегівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 738 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дерузі Наіні Олегівні за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
37.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Герасимчук Миколі Анатолійовичу  за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 739 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Герасимчук Миколі Анатолійовичу  за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
38.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ромашевському Сергію Васильовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 740 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ромашевському Сергію Васильовичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
39.СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ромашевському Василю Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 741 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ромашевському Василю Олександровичу за межами села Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
40. СЛУХАЛИ: Про погодження передачі у власність земельної ділянки Сидоруку І.В.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 742 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки Сидоруку І.В.»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
41. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення «Про порядок списання основних засобів об’єктів сільської комунальної власності»
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 743 «Про затвердження Положення «Про порядок списання основних засобів об’єктів сільської комунальної власності»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
 
42.    СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми  «Інша діяльність у сфері державного управління Краснопільської сільської ради на 2018-2020 роки»
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 744 «Про затвердження Програми  «Інша діяльність у сфері державного управління Краснопільської сільської ради на 2018-2020 роки»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

43.    СЛУХАЛИ: Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік інформував сільський голова  І.В. Патей, який сказав, що необхідно внести зміни до сільського бюджету на 2018 рік, а саме: у пункті 6 цифру 207500 грн. замінити відповідно цифрою 257500 грн.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 745 «Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

 

Сільський голова    І.В. Патей

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь