A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Житомирська область, Бердичівський район

23 сесія 02.11.2018

23 сесія 02.11.2018 RAR архів

УКРАЇНА
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧУДНІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П Р О Т О К О Л
23  сесія  ради     7 скликання
02 листопада  2018  року


Приміщення сільської ради
Всього обрано депутатів  -   14
Присутні на сесії  -  _9_     депутатів (список додається)
Сесію відкрив сільський голова Патей І.В.
1.    СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату сесії
    Пропозицію вніс Шулима С.В.    виборчий округ № 3
      ВИРІШИЛИ: Обрати секретаріат у складі трьох чоловік:
1. Дем’янчук Ж.В. виборчий округ № 4
2. Вернигорова А.В. виборчий округ № 9
3. Дацюк К.В.        виборчий округ № 10
(одноголосно)
2.    СЛУХАЛИ: Про обрання лічильної комісії
     Пропозицію внесла Чипорнюк Н.О. виборчий округ № 14
      ВИРІШИЛИ: Обрати лічильну комісію у складі трьох чоловік:

1. Кучинська З.М.       виборчий округ № 5

2. Мартинюк Т.І.        виборчий округ № 12

3. Шевчук Ю.Г.          виборчий округ № 1 (одноголосно)

3.  СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії
           ВИРІШИЛИ: Затвердити такий
                                                          ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  :
1.    Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету на 2018 рік
2.    Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік
3.    Про надання матеріальної допомоги.
4.    Про затвердження Програми «Протиепізоотичних заходів та боротьбі з хворобами тварин по Чуднівському районі на 2018 рік»
5.    Про розгляд звернення колективу та підопічних Краснопільського стаціонарного відділення для постійного або тимчасового перебування одиноких пристарілих громадян Чуднівського територіального центру.
6.     Про затвердження розпоряджень сільського голови.
7.    Про закриття сільських бібліотек  Краснопільської сільської ради.
8.    Про передачу основних засобів на баланс Краснопільського сільського КП «Добробут».
9.    Про розгляд звернення громадянки Приймак М.Д.
10.    Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам.
11.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Носівки
12.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль
13.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Суслівка.
14.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Стетківці
15.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль.
16.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль.
17.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль.
18.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Носівки.
19.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль.
20.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль.
21.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Носівки.
22.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Носівки.
23.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Носівки.
24.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Суслівка.
25.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль.
26.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль.
27.     Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню  меж земельної ділянки в натурі, яка розташована с.Краснопіль.
28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Роєнко Вікторії Юріївні.
29.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Мельнику Петру Петровичу.
30.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Дмитрук Миколі Івановичу.
31.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Головань Миколі Васильовичу.
32.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Гандзюк Ользі Миколаївні.
33.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Мацько Галині Михайлівні.
34.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Ковальовій Валентині Леонідівні.
35.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Сергійчук Євгенії Іванівні.
36.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Капнік Ігору Ростиславовичу.
37.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Прокопенко Андрію Олександровичу.
38.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Люльці Миколі Михайловичу.
39.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Царук Марії Петрівні.
40.    Про погодження передачі у власність земельної ділянки.
41.     Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Злову Руслану Андрійовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
42.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзар Юрію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
43.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Орликівському Михайлу Вікторовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
44.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Перець Аллі Павлівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
45.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голій Петра Петровича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
46.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Поліщук Марині Володимирівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
47.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Батенко Галині Іванівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
48.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бистрицькій Альоні Олексіївні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
49.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Уманець Володимиру Анатолійовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
50.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карпюка Василя Миколайовича  за межами с.Носівки Чуднівського району Житомирської області.
51.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ромашевській Крістіні Геннадіївні за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
52.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коцюруби Анни Іванівни за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
53.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тищик Тетяні Іванівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
54.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ренке Людмилі Володимирівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
55.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюка Руслана Миколайовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
56.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюка Віктора Миколайовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
57.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богатюк Юлії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
58.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грицкевичу Володимиру Вікторовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
59.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іськовій Валентині Миколаївні  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
60.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голованову Денису Олеговичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
61.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Янчук Олександру Сергійовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
62.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солнишкіну Сергію Валерійовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
63.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ніколайчук Віталію Васильовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
64.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзару Миколі Карповичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
65.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коломієць Діані Василівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
66.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богатюк Лілії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
67.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюк Марині Вікторівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
68.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Житник Івана Сергійовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
69.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Житник Надії Володимирівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
70.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзар Ользі Володмирівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
71.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хоменко Катерині Михайлівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
72.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барінову Артему Олександровичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
73.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельник Аліні Сергіївні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
74.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заруцькій Валентині Петрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
75.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кільніцькій Ірині Василівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
76.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лисюку Андрію Володимировичу  за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
77.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексюку Олександру Петровичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
78.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексюку Петру Миколайовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
79.    Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Собко Марії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
(одноголосно)
4. СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету на 2018 рік за 9 місяців 2018 рокуінформував сільський голова І.В. Патей (додається).
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 746 «Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету на 2018 рік за 9 місяців 2018 року» (додається).                            
                      За прийняття рішення депутати проголосували:
                              За - 10    проти - 0  утримався – 0
5. СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік інформував сільський голова  І.В. Патей, який сказав, що необхідно внести зміни до сільського бюджету на 2018 рік (пояснення до рішення додається)
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 747 «Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
6. СЛУХАЛИ: Заяви громадян про надання матеріальної допомоги
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 748 «Про надання матеріальної допомоги»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
7. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми «Протиепізоотичних заходів та боротьбі з хворобами тварин по Чуднівському районі на 2018 рік»
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 749 «Про  затвердження Програми «Протиепізоотичних заходів та боротьбі з хворобами тварин по Чуднівському районі на 2018 рік»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
8. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення колективу та підопічних Краснопільського стаціонарного відділення для постійного або тимчасового перебування одиноких пристарілих громадян Чуднівського територіального центру  щодо доцільності фінансування та сприяння у подальшому функціонуванні відділення для постійного або тимчасового перебування одиноких пристарілих громадян Чуднівського територіального центру.
ВИСТУПИЛИ: Патей І.В. сільський голова, який сказав, що для утримання даної установи необхідно в рік 1 млн.800 тис.гривень, для сільського бюджету це непосильно. У відділенні перебувають жителі сіл всього нашого району.
 Після утворення ще двох територіальних громад в районі – Чуднівської та Вільшанської та спільно із Чуднівською районною радою буде розглядатися питання про спільне фінансування Краснопільського стаціонарного відділення для постійного або тимчасового перебування одиноких пристарілих громадян Чуднівського територіального центру.

( за – 0  , проти – 10 , утр. – 0  , не гол. – 0   )

ВИРІШИЛИ: Оскільки питання не набрало необхідної більшості голосів, вважати питання щодо доцільності фінансування та сприяння у подальшому функціонуванні відділення для постійного або тимчасового перебування одиноких пристарілих громадян Чуднівського територіального центру непогодженим (протокольне рішення 1 ).

9. СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень сільського голови інформувала секретар ради Дем’янчук Ж.В. , яка сказала, що необхідно затвердити розпорядження, які сільський голова видав у міжсесійний період.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 750 «Про затвердження розпоряджень сільського голови»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
10. СЛУХАЛИ: Про закриття сільських бібліотек  Краснопільської сільської ради інформував сільський голова Патей І.В., який сказав, що відповідно до Постанови КМУ № 510 від 30.05.1997 року та Постанови КМУ № 1775 від 12.11.1998 року, з метою раціонального використання фінансових та інших ресурсів доцільно залишити одну бібліотеку в центрі громади.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 751 «Про закриття сільських бібліотек  Краснопільської сільської ради»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
11.  СЛУХАЛИ: Про передачу основних засобів на баланс Краснопільського сільського КП «Добробут».
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 752 «Про передачу основних засобів на баланс Краснопільського сільського КП «Добробут»»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

12. СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви громадянки Приймак М.Д.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 753 «Про розгляд заяви громадянки Приймак М.Д.»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
13. СЛУХАЛИ: Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 754 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
14. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 755 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
15. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 756 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
16. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Суслівка.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 757 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Суслівка».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
17. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Стетківці.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 758 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Стетківці».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
18. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 759 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
19. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 760 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
20. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 761 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
21. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 762 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

22. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 763 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
23. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 764 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
24. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 765 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
25. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 766 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
26. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 767 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Носівки».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
27. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Суслівка.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 768 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Суслівка».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
28. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 769 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
29. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 770 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
30. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 771 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі, яка розташована в селі Краснопіль».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
31. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Роєнко Вікторії Юріївні.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 772 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Роєнко Вікторії Юріївні».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
32. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Мельнику Петру Петровичу.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 773 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр. Мельнику Петру Петровичу».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
33. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Дмитруку Миколі Івановичу.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 774 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр. Дмитруку Миколі Івановичу».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
34. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Головань Миколі Васильовичу.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 775 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр. Головань Миколі Васильовичу».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
35.СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Гандзюк Ользі Миколаївні.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 776 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Гандзюк Ользі Миколаївні»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
36. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Мацько Галині Михайлівні.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 777 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Мацько Галині Михайлівні».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
37. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Ковальовій Валентині Леонідівні.


ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 778 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Ковальовій Валентині Леонідівні.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
38. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Сергійчук Євгенії Іванівні
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 779 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Сергійчук Євгенії Іванівні
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
39. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Капнік Ігору Ростиславовичу.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 780 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Капнік Ігору Ростиславовичу.
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
40. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Прокопенко Андрію Олександровичу.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 781 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Прокопенко Андрію Олександровичу».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
41. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Люльці Миколі Михайловичу
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 782 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Люльці Миколі Михайловичу
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
42. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Царук Марії Петрівні.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 783 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу у приватну власність гр.Царук Марії Петрівні».
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
43. СЛУХАЛИ: Заяви громадян Мудревської Л.Т., Мудревського П.І., Мкдревського Я.І. про погодження передачі у власність земельної ділянки.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 784 «Про погодження передачі у власність земельної ділянки»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
44. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Злову Руслану Андрійовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 785 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Злову Руслану Андрійовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
45. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзар Юрію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 786 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзар Юрію Миколайовичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
46. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Орликівському Михайлу Вікторовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 787 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Орликівському Михайлу Вікторовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
47. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Перець Аллі Павлівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 788 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Перець Аллі Павлівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
48. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голій Петра Петровича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 789 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голій Петра Петровича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
49. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Поліщук Марині Володимирівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 790 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Поліщук Марині Володимирівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
50. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Батенко Галині Іванівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 791 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Батенко Галині Іванівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
51. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бистрицькій Альоні Олексіївні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 792 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бистрицькій Альоні Олексіївні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
52. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Уманець Володимиру Анатолійовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 793 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Уманець Володимиру Анатолійовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

53. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карпюка Василя Миколайовича  за межами с.Носівки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 794 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карпюка Василя Миколайовича  за межами с.Носівки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
54. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ромашевській Крістіні Геннадіївні за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 795 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ромашевській Крістіні Геннадіївні за межами с.Суслівка Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
55. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коцюруби Анни Іванівни за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 796 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коцюруби Анни Іванівни за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
56. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тищик Тетяні Іванівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 797 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тищик Тетяні Іванівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області. »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
57. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ренке Людмилі Володимирівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 798 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ренке Людмилі Володимирівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
58. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюка Руслана Миколайовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 799 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюка Руслана Миколайовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
59. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюка Віктора Миколайовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 800 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюка Віктора Миколайовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
60. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богатюк Юлії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 801 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богатюк Юлії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
61. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грицкевичу Володимиру Вікторовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 802 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грицкевичу Володимиру Вікторовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
62. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іськовій Валентині Миколаївні  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення №803 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іськовій Валентині Миколаївні  за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
63. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голованову Денису Олеговичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення №804 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голованову Денису Олеговичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

64. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Янчук Олександру Сергійовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 805 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Янчук Олександру Сергійовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
65. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солнишкіну Сергію Валерійовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 806 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солнишкіну Сергію Валерійовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
66. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ніколайчук Віталію Васильовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 807 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ніколайчук Віталію Васильовичу за межами с.Стетківці Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
67. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзару Миколі Карповичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 808 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзару Миколі Карповичу за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
68. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коломієць Діані Василівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 809 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коломієць Діані Василівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
69. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богатюк Лілії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 810 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богатюк Лілії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
70. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюк Марині Вікторівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 811 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюк Марині Вікторівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
71. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Житник Івана Сергійовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 812 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Житник Івана Сергійовича за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
72. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Житник Надії Володимирівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 813 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Житник Надії Володимирівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
73. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзар Ользі Володмирівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 814 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пинзар Ользі Володмирівні за межами с.Краснопіль Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
74. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хоменко Катерині Михайлівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 815 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хоменко Катерині Михайлівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0

75. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барінову Артему Олександровичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 816 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барінову Артему Олександровичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
76. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельник Аліні Сергіївні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 817 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельник Аліні Сергіївні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області. »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
77. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заруцькій Валентині Петрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 818 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заруцькій Валентині Петрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
78. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кільніцькій Ірині Василівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 819 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кільніцькій Ірині Василівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
79. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лисюку Андрію Володимировичу  за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 820 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лисюку Андрію Володимировичу  за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.»
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
80. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексюку Олександру Петровичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 821 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексюку Олександру Петровичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
81. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексюку Петру Миколайовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 822 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексюку Петру Миколайовичу за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0
82. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Собко Марії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення №823 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Собко Марії Олександрівні за межами с.Молочки Чуднівського району Житомирської області »
За прийняття рішення депутати проголосували:
                    За - 10    проти - 0  утримався – 0


Сільський голова                                             І.В. Патей

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь