Конкурс на зайняття вакантної посади

Дата: 21.01.2022 13:56

Краснопільська сільська рада проводить конкурс на зайняття вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування -спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності .

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади :

1 .Громадянство України.

2 .Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста  за освітньо- кваліфікаційним рівнем .

3.Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

4.Добре володіння державною мовою.

5.Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України; законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про державну службу”, “Про запобігання корупції” та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів, що стосуються відповідної сфери управління, а саме діяльності Служби у справах дітей.

6.Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм, інструкції з       діловодства, правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: Житомирська область с.Краснопіль вул.Центральна ,1. Оголошення в газеті «Життя Чуднівщини » опубліковано 20 січня 2022 року.

Перелік документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі:

•  заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; (Електронна форма)
  • копію документа, який посвідчує особу, копія ІПН;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності),
  • копію трудової книги.

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу,  розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0983206980